
Nikon introduceert een revolutionair nieuw camerasysteem, Nikon 1, met de lancering van twee nieuwe camera's, de Nikon 1 J1 en de Nikon 1 V1. Deze nieuwe generatie komt als eerste met indrukwekkende features zoals pre-post capture-technologie die al werkt voor jij begint - waardoor baanbrekende nieuwe fotomodussen mogelijk worden die ervoor zorgen dat je nooit meer een moment zult missen. Bewegende objecten zoals kinderen worden gemakkelijk vastgelegd en foto's worden 'levende' beelden.
Nikon heeft een camerasysteem gecreëerd met revolutionaire nieuwe features, zonder formaat, gebruiksgemak of de kwaliteit van afbeeldingen en films uit het oog te verliezen. Deze camera's hebben de snelste autofocus in hun klasse, wat betekent dat ze net zo snel klaar zijn om de actie vast te leggen als jij. Zijn high-speed continu shot met 60 fps (frames per seconde)* laat je een opeenvolging van foto's nemen zonder je vinger van de sluiterknop te halen - dat alles met stills van professionele kwaliteit met een scherpe 10 megapixel resolutie. En als je ooit last hebt van weinig licht, kan de CMOS sensor van CX-formaat nog steeds stills met levendige kleuren afleveren.
De Nikon 1 J1 is ideaal voor mensen die een camera willen die moeiteloos levendige persoonlijke en familieherinneringen vastlegt. Hij is eenvoudig te gebruiken, heeft een ingebouwde flits en is klein en licht genoeg om mee te nemen - overal en altijd. De Nikon 1 J1 is verkrijgbaar in vijf prachtige kleuren: matzwart, hoogglans wit, zilver, hoogglans rood en hot pink, met bijpassende accessoires.
De Nikon 1 V1 met zijn stevige constructie is de perfecte camera voor liefhebbers van technologie en voor trendsetters die meer uit hun fotografie willen halen. Zijn zoeker met hoge resolutie helpt je met foto's nemen in fel licht en hij heeft ook een uitbreidbare poort voor meerdere accessoires waarmee je een externe flits en andere accessoires kunt aansluiten. De Nikon 1 V1 is verkrijgbaar in matzwart en hoogglans wit
Maar een still of een Bewegingssnapshot-afbeelding zal niet altijd volstaan, dus bieden beide Nikon 1 camera's je Full HD-filmmogelijkheden, waarmee je met 60 of 30 fps kunt filmen. Je kunt een still met hoge resolutie maken** terwijl je aan het filmen bent. Je kunt zelfs de actie vastleggen in extreme slowmotion en een clip van twee of drie seconden gedurende een paar minuten afspelen voor echt creatief filmwerk - of dit nu een waterdruppel die ergens op valt is, of je vriend die in de lucht springt. De nieuwe serie van vier verwisselbare 1 NIKKOR lenzen levert uitmuntende precisie, resolutie en contrast en zijn gemaakt in de juiste verhouding tot de kleine behuizing van de camera. Ze hebben een slim-line, lichtgewicht ontwerp voor de beste draagbaarheid en balans en zijn ongelooflijk eenvoudig te gebruiken voor duizelingwekkende, moeiteloze fotografie en filmopnames in iedere situatie.