Fotozaak Rembrandt Maastricht
 

Archief Oktober 2011

Firmware-Update Fuji X100

21 Oktober 2011

ROTTERDAM- FUJIFILM heeft een nieuwe Firmware update beschikbaar gesteld voor gebruikers van de FinePix X-100 Premium compact camera. Versie 1.11 vervangt de voorgaande Firmware versies 1.0-1.10. Vanaf 18 oktober is de nieuwe versie beschikbaar en kan van de Internationale website worden gedownload.

De Firmware Update is te downloaden via: 

 http://www.fujifilm.com/support/digital_cameras/software/firmware/x/finepix_x100/index.html 

Hier vindt u ook een beschrijving van de manier waarop de Firmware aangepast moet worden.

De volgende functies zijn na de update toegevoegd/aangepast:

  • 1. De prestaties van de autofocus op korte afstand is verbeterd.
  • 2. Wanneer "SHADW TONE" is gezet op "MEDIUM SOFT" of "SOFT", laat de live view op het LCD   display een abnormaal patroon (zogenaamde "solarisation") zien, wanneer je de sluiter half indrukt. Deze update verbeterd dit verschijnsel.
  • 3.Wanneer de zelfontspanner mode is geselecteerd,  worden scherpstelling en belichting (AE / AF)  na het indrukken van de ontspanknop ingesteld en deze instellingen blijven van kracht tot de uiteindelijke opname.


De nieuwe Canon 1DX Professionele SLR

20 Oktober 2011

Canon heeft eindelijk een langverwachte camera-update gedaan: Hier komt dan de EOS 1DX, fullframe krachtpatser, wel pas te verwachten rond maart 2012. Nog even geduld dus maar hier alvast een warmmakertje voor deze nieuwe aanwinst!

De nieuwe Canon EOS 1Dx digitale SLR camera heeft een bijzonder duurzame en lichte camera body vervaardigd van een magnesium legering van topkwaliteit. Dit garandeert een bescherming tegen weer en wind, en uiteraard tegen de beproevingen van het dagelijkse gebruik. De laatste implementering van Canons EOS Integrated Cleaning System maakt gebruik van technologie die afkomstig is van de Canon lenzen. Daarbij wordt gewerkt met op golven gebaseerde vibraties, die gelijken op die van Ultrasone Motoren, om stof en vuil nog effectiever uit de sensor te schudden. 

Canon EOS 1Dx technische specificaties 
• 18,1 Megapixel camera 
• Full frame CMOS-sensor 
• Opnames tot 12fps en 14fps 
• 100-51200 ISO, tot H:204800 
• 61-punts autofocus systeem 
• RGB AE-meting van 100.000 pixels met DIGIC 4 
• Full HD 1080p EOS movie 
• Dual Canon DIGIC 5+ processors 
• Clear View II LCD beeldscherm van 8,11cm 
• ingebouwde Ethernetpoort 

Canon EOS-1Dx digitale SLR camera 
“De nieuwe Canon EOS-1Dx is de ultieme SLR camera voor alle types van digitale fotografen,” vertelde Kieran Magee, Professional Marketing Director, Canon Europe. “Professionals moeten vaak foto’s maken in snel verlopende situaties waarin ze onder grote druk moeten werken. De Canon EOS 1Dx camera biedt de eigenschappen en de prestaties die ze daarbij nodig hebben. We hebben zorgvuldig geluisterd naar de behoeften van professionals en we hebben een krachtige Canon EOS camera ontworpen die tegemoet zal komen aan de eisen van meer fotografen dan ooit voordien.” 

Er is nog geen prijs bekend in Nederland. Verwacht wordt dat de camera in Amerika $6800,- gaat kosten.

Leica D-Lux 5 Titanium; "Exclusief design voor inspirerende momenten"

20 Oktober 2011

Zojuist geintroduceerd: de ‘limited edition’ van de D-Lux 5: de Leica D-Lux 5 Titanium. Deze 10.1 megapixels compacte camera met zijn zilvergrijze uiterlijk heeft een indrukwekkend elegant design en een prachtige afwerking. De voor de Leica D-Lux 5 Titanium gebruikte materialen versterken de verfijnde uitstraling van deze D-Lux 5 camera.  Samen met de bijpassende (en standaard bijgeleverde) lederen Leica camera tas is deze Leica D-Lux 5 Titanium premium compact camera de ideale keuze voor liefhebbers van stijlvolle producten met krachtige extra's. De Leica D-Lux 5 Titanium is de camera voor mensen die hun inspiratiewensen vast willen leggen op een specifieke stijlvolle manier, met uitstekende beeldkwaliteit.

De Leica D-Lux 5 Titanium vraagt om creatieve vrijheid. Het is de ideale camera voor de creatieve fotograaf. Compact, intuïtieve bediening en voorzien van een lichtsterk F2.0-3.3 Leica Summicron 24-90mm objectief. Het is de perfecte camera voor uiteenlopende situaties van architectuur, citytrips tot bestaand licht fotografie. De duurzame titanium behuizing, handmatige instellingen, O.I.S. beeldstabilisatie, unieke RAW optie, Adobe Lightroom 3 en het brede aanbod van accessoires, zorgen direct voor een nog grotere creatieve vrijheid. De gebruiker legt zijn of haar eigen inspiratie nu direct vast in karakteristieke Leica beelden van adembenemende kwaliteit met de nieuwe Leica D-Lux 5 Titanium. Deze ‘limited edition’ verenigt kwintessens van stijl met de verfijnde elegantie van een titanium geanodiseerde afwerking.

De technische specificaties van deze speciale titanium editie zijn dezelfde als die van het succesvolle standaardmodel Leica D-Lux 5. De 1/1.63 "CCD beeldsensor is ongewoon groot voor een compact camera en is perfect afgestemd op de bijbehorende lens. Zo kan deze samen met de electronica en software beelden produceren met een natuurlijke kleurweergave, uitstekende scherpte en een hoge glans. Het LCD scherm met zijn brede kijkhoek en 460.000 pixel resolutie zorgen voor beelden van extreem hoge kwaliteit, zowel voor als na het nemen van een foto. Overzichtelijke functies en eenvoudige bediening zorgen voor een intuïtief gebruik van de camera in alle denkbare fotografische situaties. Van creatieve imago ontwerp tot spontane momentopnamen, of het gebruik van de 720 pixel HD-videofunctie. Meer inspirerende productinformatie en details zijn te vinden op de internationale Leica website.Deze vindt u op http://www.d-lux5.leica-camera.com/ en daarnaast onder andere op de internationale Leica facebook pagina: facebook.com/leicacamera> “place2be”.

Deze "limited edition" wordt hoogstwaarschijnlijk leverbaar vanaf eind oktober 2011 en gaat € 949,- kosten.

Klik hier voor de productpagina.

Tamron 18-270mm VC PZD Gratis €50,- VVV-bon

19 Oktober 2011

De Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD is dit jaar bekroond met o.a. een EISA Award voor de beste zoomlens 2011-2012. Dit nieuwe 15x zoomobjectief is perfect voor iedereen die geen objectieven wil wisselen en is nu tijdelijk voorzien van extra wintervoordeel! 

Ter promotie van de Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD een €50,- VVV cadeaubon GRATIS na aankoop van dit objectief. De actie is geldig voor de aankopers van een nieuw Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD objectief dat in Nederland gekocht is tussen 22 oktober 2011 en 15 januari 2012.

Let op:
U kunt tot uiterlijk 15 februari 2012 uw €50,- VVV cadeaubon claimen mits deze in de actieperiode is gekocht. Lees snel eerst de actievoorwaarden en vul daarna het aanvraagformulier volledig in. 

Hier kunt u direct de actievoorwaarden voor de Tamron €50,- VVV cadeaubon actie downloaden. Lees deze goed door voordat u het aanvraagformulier instuurt.

Download hier direct uw aanvraagformulier voor de Tamron €50,- VVV cadeaubon actie. Vul deze volledig in, met toevoeging van de barcode en sticker, en stuur het voor 15 februari 2012 in naar ons handelingsbureau in Mijdrecht.

Naast de €50,- VVV cadeaubon geniet u ook nog eens 5 jaar gratis garantie op uw Tamron 18-270mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD objectief. Alle Tamron objectieven worden namelijk sinds 1 januari 2011 door Transcontinenta voorzien van deze verlengde garantie. Lees hier alles over deze unieke extra kwaliteitsservice en registreer uw nieuwe Tamron objectief.

Klik hier voor de Tamron-objectieven op onze website.

Nikon introduceert een nieuw camerasysteem, Nikon 1

17 Oktober 2011

Nikon introduceert een revolutionair nieuw camerasysteem, Nikon 1, met de lancering van twee nieuwe camera's, de Nikon 1 J1 en de Nikon 1 V1. Deze nieuwe generatie komt als eerste met indrukwekkende features zoals pre-post capture-technologie die al werkt voor jij begint - waardoor baanbrekende nieuwe fotomodussen mogelijk worden die ervoor zorgen dat je nooit meer een moment zult missen. Bewegende objecten zoals kinderen worden gemakkelijk vastgelegd en foto's worden 'levende' beelden.

Nikon heeft een camerasysteem gecreëerd met revolutionaire nieuwe features, zonder formaat, gebruiksgemak of de kwaliteit van afbeeldingen en films uit het oog te verliezen. Deze camera's hebben de snelste autofocus in hun klasse, wat betekent dat ze net zo snel klaar zijn om de actie vast te leggen als jij.  Zijn high-speed continu shot met 60 fps (frames per seconde)* laat je een opeenvolging van foto's nemen zonder je vinger van de sluiterknop te halen - dat alles met stills van professionele kwaliteit met een scherpe 10 megapixel resolutie. En als je ooit last hebt van weinig licht, kan de CMOS sensor van CX-formaat nog steeds stills met levendige kleuren afleveren.

De Nikon 1 J1 is ideaal voor mensen die een camera willen die moeiteloos levendige persoonlijke en familieherinneringen vastlegt. Hij is eenvoudig te gebruiken, heeft een ingebouwde flits en is klein en licht genoeg om mee te nemen - overal en altijd. De Nikon 1 J1 is verkrijgbaar in vijf prachtige kleuren: matzwart, hoogglans wit, zilver, hoogglans rood en hot pink, met bijpassende accessoires.

De Nikon 1 V1 met zijn stevige constructie is de perfecte camera voor liefhebbers van technologie en voor trendsetters die meer uit hun fotografie willen halen. Zijn zoeker met hoge resolutie helpt je met foto's nemen in fel licht en hij heeft ook een uitbreidbare poort voor meerdere accessoires waarmee je een externe flits en andere accessoires kunt aansluiten. De Nikon 1 V1 is verkrijgbaar in matzwart en hoogglans wit

Maar een still of een Bewegingssnapshot-afbeelding zal niet altijd volstaan, dus bieden beide Nikon 1 camera's je Full HD-filmmogelijkheden, waarmee je met 60 of 30 fps kunt filmen. Je kunt een still met hoge resolutie maken** terwijl je aan het filmen bent. Je kunt zelfs de actie vastleggen in extreme slowmotion en een clip van twee of drie seconden gedurende een paar minuten afspelen voor echt creatief filmwerk - of dit nu een waterdruppel die ergens op valt is, of je vriend die in de lucht springt. De nieuwe serie van vier verwisselbare 1 NIKKOR lenzen levert uitmuntende precisie, resolutie en contrast en zijn gemaakt in de juiste verhouding tot de kleine behuizing van de camera. Ze hebben een slim-line, lichtgewicht ontwerp voor de beste draagbaarheid en balans en zijn ongelooflijk eenvoudig te gebruiken voor duizelingwekkende, moeiteloze fotografie en filmopnames in iedere situatie.  

FOTOREMBRANDT wordt BENRO dealer!

1 Oktober 2011

Afgelopen maandag zijn drie afgevaardigden van Rembrandt richting Venlo vertrokken. We hadden daar een afspraak met de Nederlandse importeur van het bekende statievenmerk Benro.

Uitvoerig zijn we ingelicht over het reilen en zeilen van het bedrijf en uiteraard hebben we een showdown gekregen van hun brede assortiment statieven.

Na afloop waren we dermate gecharmeerd van elkaar dat we met gepaste trots kunnen aankondigen dat we het merk Benro aan ons statievengamma kunnen toevoegen!

Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 1Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 2Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 3Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 4Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 5Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 6