Fotozaak Rembrandt Maastricht
 

Archief Februari 2011

Nieuwe Canon Flitsers aangekondigd

26 Februari 2011

Begin februari heeft Canon nieuwe flitsers aangekondigd om hun huidig assortiment mee aan te vullen / te verbeteren. Het betreffen respectievelijk de Sppedlite 320EX en de 270EX II, waarbij de laatstgenoemde de huidige Speedlite 270EX zal vervangen.  

270EX

De belangrijkste verandering is dat het met deze flitser mogelijk is draadloos van de camera te werken op TTL (mits de camera's deze draadloze functie hebben ingebouwd). Verder heeft de flitser een ingebouwde infrarood-trigger en wordt hij gevoed door 2 AA-batterijen. Met zijn richtgetal van 27 bij 100 ASA een mooie compacte uitbreiding. De prijs zal rond de €169,- gaan liggen.

320EX

Dit model is als stap bedoeld tussen de 270EX en de 430EX. Hier is ook weer de draadloze functie ingebouwd om te kunnen flitsen met behoud van TTL los van de camera, maar heeft een kantelbare kop met een manuele zoommogelijkheid. Hij wordt gevoed door 4 AA-batterijen en met richtgetal 32 een erg interessant alternatief of als klein flitsertje erbij.

Wat deze flitser erg bijzonder maakt is dat hij een video LED-lampje heeft ingebouwd speciaal ontworpen voor het filmen met een D-SLR camera. Wanneer de flitser in combinatie met de EOS 600D en 1100D wordt gebruikt, regelt de Auto Light Modus dat het lampje aan- en uitgaat wanneer dat nodig is door gebruik te maken van omgevingslichtmeting. De prijs zal rond de €249,- gaan zitten.

Meer informatie over precieze prijs en leverbaarheid volgt snel!

Fuji Finepix X100

26 Februari 2011

Op de Photokina van afgelopen jaar voorgesteld en langzaam komt nu dan toch de commerciële versie naar de winkels. De eerste systeemcamera van Fuji met een APS-C CMOS sensor met 12.1 megapixel, een Fuji EXR processor en een 35mm !F2! Fujinon lens (35mm equivalent).

De klassiek gestijlde camera heeft de traditionele "analoge" bediening voor sluitertijd, diafragma en belichtingscompensatie. Een belangrijke iets dat opvalt aan de camera is de soort van "hybride" zoeker. Dit houdt in dat de gebruiker kan switchen tussen de optische zoeker en een elektronische zoeker met gedetailleerde informatieweergave in het OVS (Optical Viewfinder System). Deze informatie wordt geprojecteerd middels een geintergreerd prisma bij het beeldschermpje. De helderheid van deze weergave in de zoeker wordt qua helderheid geregeld door te kijken naar de scène in de zoeker. Hierdoor is de informatie altijd goed leesbaar en zal hij niet overstralen.

 

Body material Magnesium alloy
Sensor

• APS-C CMOS sensor 
• 12.3 million effective pixels
• 23.6 x 15.8mm
• Primary Color filter
• 3:2 aspect ratio

Image stabilization None
Image processor Fujifilm EXR processor
Image sizes

3:2
• 4288 x 2848 
• 3072 x 2048
• 2176 x 1448

16:9
• 4288 x 2416
• 3072 x1728
• 1920 x 1080 

Motion Panorama 
180 degrees Vertical : 7680 x 2160 Horizontal 7680 x 1440 
120 degrees Vertical : 5120 x 2160 Horizontal 5120 x 1440

Movie recording

• 1280 x 720 @ 24fps
• Stereo sound
• Max length: 10 mins

File formats Still
• JPEG (Exif Ver 2.3), 
• RAW (RAF format), RAW+JPEG
• (Design rule for Camera File system compliant / DPOF-compatible)
Movie
• H.264(MOV) with Stereo sound
Lens  • High-performance FUJINON lens with Super EBC Coating
 • 23mm, equivalent to 35mm
 • F2 - F16
 • 8 elements / 6 groups
 • 1 dual-sided aspherical element
 • 4 high-refractive index glass elements
 • 3 stop neutral density filter built in
Auto focus  • High speed Contrast Detection AF system
 • 49 selectable AF points
Focus modes  • Single shot AF (S- AF)
 • Continuous AF (C-AF)
 • Manual focus (MF)
Focus distance

 • Normal : Approx. 80cm / 2.6 ft. to infinity
 • Macro: Approx.10cm - 2.0m / 3.9 in.- 6.6 ft.

AF assist lamp  • Yes
Exposure modes  • Program AE
 • Aperture priority AE
 • Shutter priority AE
 • Manual
Sensitivity  • ISO 200 - 6400
• 100 or 12800 (with boost)
Metering modes  • Multi-pattern
 • Center-Weighted Average
 • Spot
AE Lock  • AE lock available
Exposure comp.  • Up to -/+ 2.0 EV
 • 1/3 EV steps
Shutter speed  • 30-1/4000 sec + bulb
Drive modes  • Single
 • Continuous
 • Self-timer (2 or 12 sec)
Continuous shooting • 5 / 3 fps selectable 
• Up to 10 JPEG
• Up to 8 RAW or RAW+JPEG 
Built-in Flash • Auto flash (super intelligent flash)
• Effective range: approx. 50 cm – 9 m / 1.6 ft. – 29.5. ft.
• Modes: Auto, Forced Flash, Suppressed Flash, Slow Synchro, Red-Eye
External Flash  • Hot-Shoe
Optical viewfinder  • 0.5x magnification
 • Projected framelines with approx. 90% frame coverage
Electronic Viewfinder  • Ultrafine 1,440,000 dot LCD
 • 0.47 inch
 • 100% frame coverage
LCD monitor • 2.8" colour LCD 
• 460,000 dots
• 100% frame coverage
Storage • SD/SDHC/SDXC
• Internal memory 20MB
Connectivity • USB 2.0 (Hi Speed)
• Mini HDMI
Battery life Approx. 300 frames
Power NP-95 Lithium-Ion rechargeable battery
Weight (no batt) 405 g / 14.3oz
Weight (including batt, card) 445g / 15.7oz
Dimensions 125.5mm (W) x 74.4mm (H) x 53.9mm (D) (including lens)
Accessories included

• Li-ion battery NP-95
• Battery charger BC-65N
• Shoulder strap
• USB cable for the FinePix X100 
• Lens cap
• Metal strap clip 
• Protective cover 
• Clip attaching tool
• CD-ROM (Viewer software, Raw File Converter etc. )
• Owner's manual

 

Optional accessories

• Li-ion battery NP-95
• Battery charger BC-65N
• Leather case LC-X100
• Lens hood LH-X100
• Adapter ring AR-X100
• Shoe mount flash EF-20, EF-42

 

I AM THE NIKON COOLPIX P300

9 Februari 2011

Uitstekende, krachtige camera met een helder NIKKOR-groothoekobjectief van f/1.8 met 4,2x zoom, een CMOS-beeldsensor van 12,2 megapixels met belichting via de achterzijde, Full HD-filmopnamen, een lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) en geavanceerde belichtingsstanden.

De COOLPIX P300 is een krachtige compactcamera met een zeer helder objectief dat prachtige resultaten levert, met name 's nachts of in moeilijke lichtomstandigheden. Het speciaal ontwikkelde NIKKOR-objectief heeft een snel diafragma van f/1.8 en een ultragroothoek van 24 mm en gebruikt Nikon-glas met een hoge brekingsindex om scherpe beelden met een hoog contrast te produceren. In combinatie met een zeer gevoelige CMOS-beeldsensor met belichting via de achterzijde en knoppen voor een volledig handmatige bediening biedt deze camera de creatieve vrijheid om onderwerpen vast te leggen zoals u ze ziet.

 

De COOLPIX P300: gemaakt voor serieuze fotografie.

 

    Helder NIKKOR-objectief van f/1.8 met een ultragroothoek van 24 mm

    CMOS-beeldsensor van 12,2 megapixels met belichting via de achterzijde

    Belichtingsstanden (P/S/A/M)

    Full HD-filmopnamen (1080p)

I AM THE NIKON COOLPIX P500

9 Februari 2011

Krachtige camera met een NIKKOR-ultragroothoekobjectief met 36x zoom, een CMOS-beeldsensor van 12,1 megapixels met belichting via de achterzijde, Full HD-filmopnamen, een kantelbare lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) en geavanceerde belichtingsstanden.

 

De compacte COOLPIX P500 levert uitstekende prestaties en biedt een ongelooflijk bereik van maar liefst 36x zoom, een kantelbare lcd-monitor en Full HD-filmopnamen. De indrukwekkende 36x zoom biedt een dekking van ultragroothoek tot supertele en staat samen met de CMOS-beeldsensor met belichting via de achterzijde garant voor prachtige beelden, vanaf elke positie en bij elk soort licht.

 

De creatieve vrijheid wordt verder vergroot door de kantelbare lcd-monitor waarmee gemakkelijk opnamen van bovenaf of van onderaf kunnen worden gemaakt. Geavanceerde belichtingsstanden bieden controle over de belangrijkste instellingen, terwijl u met de speciale knop voor continu-opnamen snel kunt schakelen van enkel beeld naar continu-opname.

 

De COOLPIX P500: een krachtige zoom met een allesomvattende dekking.

 

    NIKKOR-objectief met 36x zoom van ultragroothoek tot supertele

    CMOS-beeldsensor van 12,1 megapixels met belichting via de achterzijde

    Full HD-filmopnamen (1080p) met stereogeluid

    Kantelbare lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) met hoge resolutie en 921.000 beeldpunten

I AM THE NIKON COOLPIX L120

9 Februari 2011

Eenvoudig te gebruiken superzoom. Met een NIKKOR-groothoekobjectief met 21x zoom, een CCD-beeldsensor met 14,1 megapixels, een lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) met een hoge resolutie, HD-filmopnamen, een zijzoomknop en vier technologieën tegen onscherpte. Gevoed door handige AA-batterijen.

Prachtige foto's en high-definition films vastleggen is nu nog gemakkelijker dankzij de COOLPIX L120. De camera is geoptimaliseerd om prachtige beelden te maken en beschikt over een NIKKOR-objectief met een indrukwekkende 21x zoom dat een nauwkeurige dekking biedt van groothoek tot supertele. Vier functies tegen onscherpte zorgen automatisch voor scherpe resultaten, terwijl de camera beschikt over een zijzoomknop waarmee u vloeiend het gehele bereik van 21x zoom kunt gebruiken.

Met de speciale filmopnameknop kunt u gemakkelijk een filmopname starten, terwijl het een waar genoegen is om opnamen te kadreren en weer te geven op de grote lcd-monitor met hoge resolutie, zelfs in fel zonlicht.


De COOLPIX L120: legt uw leven probleemloos vast vanaf elke afstand.

 

 

    NIKKOR-objectief met 21x zoom van groothoek tot supertele

    CCD-beeldsensor met 14,1 megapixels

    Grote lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) met hoge resolutie en 921.000 beeldpunten

    HD-filmopnamen met optische zoom, autofocus en stereogeluid

I AM THE NIKON COOLPIX L23

9 Februari 2011

Een uitstekende eerste camera voor elke beginnende fotograaf. Met een resolutie van 10,1 megapixels, NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom, lcd-monitor van 6,7 cm (2,7 inch), eenvoudige automatische stand en slim portretsysteem. Gevoed door handige AA-batterijen.

De COOLPIX L23 is de perfecte camera voor elke beginnende fotograaf die hiermee, dankzij de vele automatische technologieën, moeiteloos perfecte opnamen kan maken.


Waar u ook bent en wat u ook wilt vastleggen, in de eenvoudige automatische stand worden alle camera-instellingen geoptimaliseerd voor prachtige resultaten, zodat u gemakkelijk de gewenste opname kunt maken.

Dankzij het groothoekobjectief met 5x zoom kunt u elk beeld met gemak vastleggen, van scherpe close-ups tot prachtige groepsfoto's, terwijl Nikon’s slimme portretsysteem altijd voor perfecte portretten zorgt. De camera heeft een platte body en is compatibel met AA-batterijen, zodat u hem gemakkelijk van stroom kunt voorzien en overal mee naartoe kunt nemen.

 

De COOLPIX L23: een uitstekende camera voor beginners.

 

 

    CCD-beeldsensor met 10,1 megapixels

    NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom

    Grote lcd-monitor van 6,7 cm (2,7 inch)

    Gevoed door handige AA-batterijen

I AM THE NIKON COOLPIX S9100

9 Februari 2011

[/fs]"[/fs]"

Verbluffend platte camera met een NIKKOR-groothoekobjectief met maar liefst 18x zoom, een CMOS-sensor van 12,1 megapixels met belichting via de achterzijde en Full HD-filmopnamen.

 

De ongelooflijk platte body van de COOLPIX S9100 herbergt een objectief met maar liefst 18x zoom, zodat u onderwerpen hiermee stijlvol van dichtbij kunt vastleggen, waar u ook naartoe gaat. Het veelzijdige NIKKOR-objectief biedt een dekking van groothoek tot supertele, terwijl u de camera dankzij de compacte afmetingen gemakkelijk overal mee naartoe kunt nemen.

De zeer gevoelige CMOS-beeldsensor met belichting via de achterzijde legt onderwerpen vast zoals u ze ziet, bij welk soort licht u ook fotografeert. Vibratiereductie met sensorverschuiving staat garant voor scherpe foto[/fs]'s en films, zelfs als u fotografeert in de maximale telestand van het zoomobjectief.


De COOLPIX S9100: een slanke superzoom voor prachtige beelden in elke situatie.

 

    18x superzoom in een verrassend platte body

    CMOS-beeldsensor van 12,1 megapixels met belichting via de achterzijde

    Full HD-filmopnamen (1080p) met stereogeluid

    Lcd-monitor van 7,5 cm (3 inch) met 921.000 beeldpunten

I AM THE NIKON COOLPIX S8100

9 Februari 2011

Scherpe camera met 12,1 megapixels, CMOS-sensor met belichting via de achterzijde, NIKKOR-groothoekobjectief met 10x zoom, Clear Color Display-monitor van 7,5 cm (3 inch) met hoge resolutie, Full HD-filmopnamen en speciale standen voor weinig licht.

Met de COOLPIX 8100 kunt u gemakkelijk schitterende beelden vastleggen, zelfs bij weinig licht. Aangezien de camera is voorzien van een zeer gevoelige CMOS-sensor met belichting via de achterzijde en speciale standen voor weinig licht, maakt u hiermee scherpe nachtopnamen en perfecte portretten binnenshuis, zelfs wanneer u fotografeert zonder flitser of statief. Met Full HD-filmopnamen, een nauwkeurig NIKKOR-groothoekobjectief met 10x zoom en 12,1 megapixels is dit een stijlvolle allround camera die uitblinkt in het donker.

 

Deze camera is verkrijgbaar in zwart en rood.

 

 

    CMOS-sensor van 12,1 megapixels met belichting via de achterzijde

    NIKKOR-groothoekobjectief met 10x zoom en ED-glas

    Full HD-filmopnamen (1080p) met stereogeluid

    Speciale standen voor weinig licht

I AM THE NIKON COOLPIX S6100

9 Februari 2011

Slanke en stijlvolle 16-megapixel camera met een touchscreen van 7,5 cm (3 inch), een NIKKOR-groothoekobjectief met 7x zoom, HD-filmopnamen, slim portretsysteem, vier technologieën tegen onscherpte en bewerkingsfuncties in de camera.

De stijlvolle COOLPIX S6100 combineert een touchscreen met geavanceerde technologie voor een intuïtieve bediening en prachtige resultaten. Het NIKKOR-groothoekobjectief met 7x zoom en de beeldsensor van 16 megapixels staan samen garant voor ongelooflijk gedetailleerde foto's die uitstekend geschikt zijn voor vergrotingen.

 

U bent verzekerd van scherpe opnamen dankzij vier verschillende functies tegen onscherpte die het effect van cameratrilling, bewegende onderwerpen of weinig licht automatisch tot het minimum beperken.  U kunt opname en weergave gemakkelijk regelen via het touchscreen met hoge resolutie, terwijl u met de speciale video-opnameknop gemakkelijk high-definition filmopnamen start.

De COOLPIX S6100: stijlvolle prestaties onder uw vingertoppen.

    Groot lcd-touchscreen van 7,5 cm (3 inch) met 460.000 beeldpunten

    CCD-beeldsensor met 16 megapixels

    NIKKOR-groothoekobjectief met 7x zoom

    HD-filmopnamen (720p) met stereogeluid

I AM THE NIKON COOLPIX S4100

9 Februari 2011

Stijlvolle 14-megapixel camera met een touchscreen van 7,5 cm (3 inch), een NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom, HD-filmopnamen, slim portretsysteem, vier technologieën tegen onscherpte en automatische onderwerpselectie.

De stijlvolle COOLPIX S4100 zit boordevol functies en beschikt over een groot touchscreen met een hoge resolutie en een compacte body die perfect in de hand ligt. De camera heeft een zeer intuïtieve bediening aangezien u opname en weergave kunt regelen met uw vingertoppen en heeft een speciale video-opnameknop waarmee gemakkelijk high-definition opnamen start.

U bent altijd verzekerd van scherpe resultaten dankzij het nauwkeurige NIKKOR-objectief met 5x zoom en vier geavanceerde technologieën tegen onscherpte die het effect van cameratrilling, bewegende onderwerpen of weinig licht automatisch tot het minimum beperken.

 De COOLPIX S4100: prachtige foto's en films binnen handbereik. 

    Groot lcd-touchscreen van 7,5 cm (3 inch) met 460.000 beeldpunten

    CCD-beeldsensor met 14 megapixels

    NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom

    HD-filmopnamen (720p) met stereogeluid

I AM THE NIKON COOLPIX S3100

9 Februari 2011

Slanke 14-megapixel camera van zakformaat met een NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom, een lcd-monitor van 6,7 cm (2,7 inch), vier technologieën tegen onscherpte, HD-filmopnamen en bewerkingsfuncties in de camera.

De platte, slanke COOLPIX S3100 past in elke zak en vormt daardoor de perfecte manier om foto's en high-definition filmclips stijlvol vast te leggen.

Met de eenvoudige filmopnameknop kunt u filmopnamen gemakkelijk starten, terwijl Nikon's slimme portretsysteem altijd voor perfecte portretfoto's zorgt. Dankzij een reeks eenvoudig toe te passen filtereffecten kunt u met deze compactcamera gemakkelijk creatieve beelden maken in de camera.


De COOLPIX S3100: legt alle leuke momenten stijlvol vast

    Slanke body van 18,4 mm

    NIKKOR-groothoekobjectief met 5x zoom

    CCD-beeldsensor met 14 megapixels

    HD-filmopnamen (720p)

Nieuw: Canon EOS 600D

7 Februari 2011

Canon heeft vandaag twee nieuwe camera’s geïntroduceerd. De EOS 600D is er een van en is gericht op enthousiastelingen en heeft een 3.0″ draaibaar scherm, een 18 megapixel CMOS sensor en de mogelijkheid om te kunnen filmen in Full HD kwaliteit.

De camera is gepositioneerd boven de 1100D, 500D, 550D en onder de 60D. Het hart van de camera wordt gevormd door een 18 megapixel APS-C CMOS sensor, een enkele Digic 4 processor zorgt voor de beeldafhandeling (14 bits verwerking). Het standaard ISO bereik loopt van ISO 100 – 6.400 en is uitbreidbaar naar ISO 12.800. De maximale snelheid van de 600D ligt op 3,7 beelden per seconden.

Canon heeft 600D voorzien van een 9 punts AF-systeem, waarbij de middelste sensor extra gevoelig is. Het nieuwe iFCL meetsysteem (ook aanwezig in de EOS 7D) heeft ook zijn weg gevonden naar het instapsegment. Dit meetsysteem maakt gebruik van 63 zones en een Dual Layer meetsensor voor een zo optimaal mogelijke belichting. Beginnende gebruikers zullen de Feature Guide en de Scene Intelligent Auto functies een welkome toevoeging vinden, de verschillende functies worden hierbij kort toegelicht en bij de Auto functie kiest de camera de beste instellingen.

De 600D is verder voorzien van een 3.0″ draaibaar Vari angle Clear View scherm. Het scherm heeft een 3:2 beeldverhouding en heeft maar liefst 1,04 miljoen beeldpunten. Het draaibare scherm is ook een aardige toevoeging bij het filmen, de 600D kan filmen met een maximale resolutie van 1920 x 1080 (1080p). De Movie Digital Zoom stelt de gebruiker in staat om digitaal te zoomen (3x of 10x), zonder dat de resolutie veranderd. Met de introductie van de 600D is er ook een nieuwe EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II kitlens op het toneel verschenen.

De Canon 600D is vanaf eind februari 2011 beschikbaar en heeft een adviesprijs van €799,- euro. De kitversie heeft een adviesprijs van €899,- (onder voorbehoud).

Nieuw: Canon EOS 1100D

7 Februari 2011

De Canon EOS 1100D is naast de EOS 600D geintroduceert vandaag. De Canon 1100D is gericht op instappers en is gebouwd rondom een 12 megapixel CMOS sensor en de Digic 4 beeldverwerkingsprocessor. Ondanks dat het gaat om een instapcamera, heeft de camera toch flink wat nieuwe technologie in huis.

Net als de duurdere 600D heeft ook de EOS 1100D de beschikking over een 9 punts AF-systeem en het iFCL meetsysteem. Het ISO bereik loopt van ISO 100 – 6.400 en de maximale snelheid ligt op 3 beelden per seconde. Beginnende gebruikers kunnen altijd de Feature Guide raadplegen. Achterop vinden we een 2.7″ LCD scherm met slechts 230.000 beeldpunten. Een filmfunctie ontbreekt niet, de 1100D krijgt het voor elkaar om films met een maximale kwaliteit van 720p te produceren.

De Canon 1100D is vanaf eind februari 2011 beschikbaar en heeft een adviesprijs van €479,- euro. De kitversie heeft een adviesprijs van €579,- en bestaat uit de 1100D en de nieuwe 18-55mm kitlens (onder voorbehoud).

Nieuw: Canon Powershot SX220 & SX230

7 Februari 2011

Canon introduceert de eerste camera met een GPS-functie: de Powershot SX230 HS. De SX220 HS is dezelfde camera maar dan zonder de GPS-functie en alleen bedoeld voor de Europese markt.

Beide camera's hebben een 28-392mm lens ingebouwd, 14x optische zoom,12 MegaPixel sensors en 3" LCD's met een resolutie van 460.000 pixels. Ze hebben allebei P/A/S/M opnamemodussen, een Super Slow Motion video modus die bewegend beeld opneemt met een resolutie van 320x240 met 240 bps en natuurlijk ook 1080p24 Full HD film. De compacten hebben ook een Movie Digest modus welke 4 seconden filmt voor elke foto die wordt genomen. Deze beelden worden naderhand aan elkaar geplakt in een VGA-filmbestand.

De SX230 HS gaat leverbaar zijn in de kleuren zwart, blauw en roze terwijl de SX220 HS te krijgen gaat zijn in grijs en paars. Door de reductie van ruis met 60% in alle iso-waarden maakt het HS-systeem het mogelijk goede opnames te maken zowel overdag als 's avonds. Met 14x zoom, beeldstabilisator en een prachtige groothoek is het onmogelijk nog een beeld te missen!

De hoofdzaken even op een rijtje (engelstalig):

PowerShot SX230 HS key features:

  • HS System (12.1 MP)
  • 28mm, 14x zoom. Optical IS
  • GPS
  • Full HD with optical zoom. Dynamic IS
  • Wide 7.5 cm (3.0") PureColor II G LCD
  • Smart Auto (32 scenes)
  • High-speed Burst & Super Slow Motion Movie
  • Movie Digest & iFrame movie
  • Manual Control
  • Waterproof Case (optional)

PowerShot SX220 HS key features:

  • HS System (12.1 MP)
  • 28mm, 14x zoom
  • Optical Image Stabilizer
  • Full HD with optical zoom. Dynamic IS
  • Wide 7.5 cm (3.0") PureColor II G LCD
  • Smart Auto (32 scenes)
  • High-speed Burst & Super Slow Motion Movie
  • Movie Digest & iFrame movie
  • Manual Control
  • Waterproof Case (optional)

 

Nieuw: Canon Ixus 310 HS

7 Februari 2011

Canon introduceert de nieuwe Ixus 310 HS ultra compact met handmatige instellingen, roestvrijstale behuizing en touch screen interface.

Een verbeterde versie van de Ixus 300HS uitgekomen afgelopen jaar, dit model heeft een 12 MegaPixel CMOS sensor, een groothoek f2,0-5,8 24-105mm objectief en met 460.000 pixels een hogere resolutie 3,2" LCD scherm. De camera kan Full-HD filmpjes maken van 1080p24 en heeft ook de Super Slow Motion modus waarmee er filmpjes worden gemaakt met een resolutie van 320x240 met 240 bps.

IXUS 310 HS – key features:

  • HS System (12.1 MP)
  • f/2.0, 24mm, 4.4x zoom. Optical IS
  • Stainless steel body
  • 8.0 cm (3.2") PureColor II Touch LCD
  • Full HD with optical zoom. Dynamic IS
  • Smart Auto (32 scenes)
  • High-speed Burst & Super Slow Motion Movie
  • Movie Digest
  • iFrame movie
  • Creative modes & manual control

 

Nieuw: Canon Ixus 220 HS

7 Februari 2011

Canon heeft nog een nieuwe Ixus aangekondigd, genaamd de Ixus 220 HS. Deze heeft wederom een 12 MegaPixel CMOS sensor, een 2,7" LCD scherm en een 5x zoomlens (24-120mm). De camera meet 19,5mm op het dunste punt hetgeen dus extreem compact betekent!

De camera bevat tevens de Super Slow Movie modus net als de andere nieuwe Ixus-camera's net als Full-HD met 1080p24.

IXUS 220 HS key features:

  • HS System (12.1 MP)
  • 24mm, 5x zoom. Optical IS
  • Stainless steel body
  • 6.7 cm (2.7") PureColor II G LCD
  • Full HD with optical zoom. Dynamic IS
  • Smart Auto (32 scenes)
  • High-speed Burst & Super Slow Motion Movie
  • Movie Digest
  • Creative shooting modes
  • Optional Waterproof Cases

Nieuw: Canon Ixus 115 HS

7 Februari 2011

En wederom een nieuwe Ixus in de familie erbij: de Ixus 115 HS. Deze camera wordt de opvolger van de zeer populaire Ixus 105. Wederom een 12 MegaPixel CMOS sensor, 3" LCD scherm, Super Slow Movie modus en 1080p24 Full HD.

De camera heeft verder de mogelijkheid te kiezen tussen 32 verschillende scenes en 6 creatieve filters waaronder het populaire miniatuureffect. De HS - modus zorgt ervoor dat er onder elke lichtomstandigheden goede foto's kunnen worden gemaakt. Er wordt beweerd door Canon dat de ruis in elke ISO-stand met 60% wordt verminderd.

Met een optioneel onderwaterhuis kun je zelfs de onderwaterwereld ontdekken en vastleggen op goede kwaliteit!

IXUS 115 HS – key features:

  • Premium image quality even in low light using the HS System with 12.1 Megapixel CMOS Sensor
  • 28mm wide-angle, 4x optical zoom Canon lens with optical Image Stabilizer
  • Slim metal body with large 7.6 cm (3.0”), strong and clear PureColor II G LCD
  • Full HD movies (1080p) with Dynamic IS and HDMI
  • Smart Auto detects 32 scenes for the ultimate in point and shoot
  • High-speed Burst and Super Slow Motion Movie capture fast action
  • Movie Digest records the fun before each shot to create a bonus movie
  • Miniature and Toy Camera effects, Smart Shutter with Smile and Wink Self-Timer
  • Handheld Night Scene and Best Image Selection: great results anytime
  • Optional waterproof cases
Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 1Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 2Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 3Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 4Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 5Fotozaak Rembrandt Maastricht - Dia 6